КАФЕДРА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ВНТУ

30.10.2016.

Відбулася зустріч студентів та викладачів ВНТУ з президентом компанії UBC Group, яка будує у Вінниці новий завод холодильного обладнання Green Cold. Студенти, які навчаються за спеціальністю «теплоенергетика» та викладачі кафедри ТЕ брали участь в цьому заході. Керівник одного з найбільших холдингів з виробництва промислового холодильного обладнання у Східній Європі запросив студентів на роботу у створюване підприємство.

15.03.2016.

Магістри-теплоенергетики Лещенко В. В. та Тіхоненко Р. О. здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Енергетика» за напрямком «Енергоресурсозбереження та екологічні аспекти в енергетиці», робота відзначена дипломом третього ступеня. Презентація